Razítko Colop R 12

26. ledna 2014 v 18:43 | www.razitka-praha.eu |  Kulatá razítka

Razítko Colop R 12

Výroba razítek Colop R 12 včetně textového štočku a razítkovací polštářku.

Razítko Colop R 12 je nejmenší kulaté razítko. Již název razítka nám napoví, že razítko má otisku o průměru 12 mm. Vzhledem k tomu, že je razítko Colop R 12 tak malé, lze do něj vložit maximálně 2 řádky textu. Razítko Colop R 12 se však takřka vůbec nepoužívá jako razítko s textem. Nýbrž se hojně využívá pro nejrůznější symboly a malé obrázky, smajlíky apod. Razítka Colop R 12 se vyrábí v několika barvách. Můžete si objednat razítko černé, modré nebo červené.

Razítko Colop printer R 12 je samobarvící kulaté razítko. Samobarvící razítka mají uvnitř strojku zabudovaný razítkovací polštářek s barvou, do kterého se po každém otisku namáčí textový štoček. Polštářek do razítka Colop R 12 je k dostání s barvou černou, červenou, modrou a zelenou. Jestliže Vám dochází barva v polštářku, není nezbytné hned kupovat nové razítko, stačí objednat razítkovací polštářek E/R12. Za zmínku také strojí razítkovací polštářek E/R12 suchý - bez barvy, ten slouží k napuštění speciální barvou, ať už se jedná o UV barvu, rychleschnoucí barvu, nebo barvu na textil.

Na štoček do razítka Colop R 12 umístíme text či obrázek, který budete chtít. Pokud byste v budoucnu chtěli změnit text, případně obrázek, na razítku Colop R 12, stačí objednat nový štoček do razítka Colop R 12.

kvalitní razítka Praha 5, samobarvící razítka Praha 6
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama