Razítko Colop Q 12

27. ledna 2014 v 13:40 | www.razitka-praha.eu |  Čtvercová razítka

Razítko Colop Q 12

Čtvercová razítka jsou razítka s otiskem ve tvaru čtverce, tedy otisk razítka má stejnou výšku jako šířku. Nejmenším čtvercový razítkem je razítko Colop Q 12. Jak napovídá samotný název, rozměr razítka Colop Q 12 je 12 x 12 mm. Do razítka Colop Q 12 je možné umístit nanejvýš 3 řádky krátkého textu. Avšak vzhledem ke své malé velikosti se razítko Colop printer Q 12 jen výjimečně používá jako textové razítko, naopak hojně se využívá pro nejrůznější symboly nebo smajlíky či jiné malé obrázky.

Na štoček do razítka Colop Q 12 Vám dáme text či obrázek, jaký si zadáte. Může se stát, že časem budete chtít text či obrázek na razítko Colop Q 12 změnit, není to problém, stačí objednat nový štoček do razítka Colop Q 12 a vyměníme ho za starý štoček. Štoček do razítka Colop Q 12 vyrábíme laserovým gravírováním.

Colop Q 12 je čtvercové samobarvící razítko. Razítka samobarvící mají tu výhodu, že nemusíte razítko namáčet do podušky s barvou, razítko již obsahuje razítkovací polštářek v strojku a štoček do razítka Colop Q 12 se po každém otisku namočí automaticky. Až jednou dojde barva v polštářku, stačí objednat nový razítkovací polštářek E/Q12. Razítkovací polštářky pro razítka Colop Q 12 se výrábí s černou, červenou, modrou nebo zelenou barvou.

Výroba razítek čtvercových rychle a kvalitně - levná razítka Colop.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama