Razítko Colop 60

28. ledna 2014 v 20:13 | www.razitka-praha.eu |  Adresní razítka

Razítko Colop 60

Razítko Colop 60 je velké firemní razítko. Razítko Colop 60 má dostatečný prostor pro až 8 řádek textu. Rozměr otisku razítka Colop 60 je 37 x 76 mm. Razítko Colop 60 se používá pro velké množství textu či k výrazným nadpisům. Do razítka Colop 60 se většinou umisťuje logo společnosti.

Na štočku pro razítko Colop Printer 60 můžete mít text či obrázek, který si zadáte. Může se stát, že se časem změní nějaký údaje na razítku - telefon, e-mail, adresa. V takovém případě nemusí ihned kupovat celé nové razítko, ale můžete objednat samotný štoček do razítka Colop 60. Textový štoček do razítka Colop 60 vyrábíme laserovým gravírováním.

Razítka Colop 60 je razítka samobarvící. To jsou razítka, která mají uvnitř strojku umístěn polštářek s barvou. Do barvy v polštářku se po každém otisku razítka namočí textový štoček. To je velká výhoda, protože nemusíte razítko namáčet do podušku s barvou, jako je tomu třeba u dřevěných razítek. Samozřejmě jednou dojde barva v polštářku. Až barva dojde, objednejte si nový razítkovací polštářek E/60. Polštářky pro razítka Colop 60 se vyrábí v barvě: černá, červená, modrá, zelená.

Výroba razítek Colop 60 je rychlá a velmi kvalitní.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama