Razítko Colop 30

24. ledna 2014 v 17:35 | www.razitka-praha.eu |  Adresní razítka

Razítko Colop 30

Potřebujete kvalitní firemní razítko? Nejprodávanějším firemní razítkem je razítko Colop 30, protože má ideální velikost pro nejdůležitější údaje, jako jsou název firmy, adresa sídla, telefon a fax, IČO a DIČ, web stránky a e-mailová adresa. Razítko Colop 30 nabízí dostatečný prostor pro 5 řádek textu. Avšak 5 řádek je pouze maximální počet, razítko Colop 30 můžete využít pro 4 nebo 3 řádky většího textu nebo jako razítko s logem společnosti.

Samobarvicí razítko Colop 30

Razítka Colop 30 patří do kategorie samobarvících razítek, uvnitř razítka je umístěn razítkovací polštářek, do kterého se po každém otisku automaticky námočí textový štoček. Obrovskou výhodou je, že razítkovací polštářek značky Colop nevysychá. Samozřejmě ale jednou dojde barva, to však není problémem, stačí dokoupit samotný razítkovací polštářek E/30. Razítkovací polštářek do razítka Colop 30 se vyrábí v několika barevných provedeních, můžete mít černý polštářek, modrý polštářek, ale i zelený nebo červený polštářek do razítka Colop 30.

Štoček do razítka Colop 30

Rádi Vám vyrobíme štoček do razítka Colop 30. Jediné, co proto musíte udělat je poslat nám údaje, které chcete mít na otisku razítka. V případě, že na razítku chcete pouze text, data stačí poslat jednoduše e-mailem. V případě, že chcete na razítko Colop 30 umístit grafiku - například logo společnosti, je potřeba data poslat jako soubor .cdr, .jpg, .pdf či něco obdobného. Také si můžete objednat tvorbu loga.


Objednávka razítek Colop 30 je skutečně snadná. Můžete objednat razítka online v našem internetovém obchodě Razítka Praha nebo Výroba razítek Praha. Ale pokud Vás nebaví vyplňování objednávkového formuláře, není to vůbec problém, protože výroba razítek Colop 30 můžete být objednána také e-mailem na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz nebo vyrobarazitkapraha@seznam.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama