Leden 2014

Razítko Colop 60

28. ledna 2014 v 20:13 | www.razitka-praha.eu |  Adresní razítka

Razítko Colop 60

Razítko Colop 60 je velké firemní razítko. Razítko Colop 60 má dostatečný prostor pro až 8 řádek textu. Rozměr otisku razítka Colop 60 je 37 x 76 mm. Razítko Colop 60 se používá pro velké množství textu či k výrazným nadpisům. Do razítka Colop 60 se většinou umisťuje logo společnosti.

Na štočku pro razítko Colop Printer 60 můžete mít text či obrázek, který si zadáte. Může se stát, že se časem změní nějaký údaje na razítku - telefon, e-mail, adresa. V takovém případě nemusí ihned kupovat celé nové razítko, ale můžete objednat samotný štoček do razítka Colop 60. Textový štoček do razítka Colop 60 vyrábíme laserovým gravírováním.

Razítka Colop 60 je razítka samobarvící. To jsou razítka, která mají uvnitř strojku umístěn polštářek s barvou. Do barvy v polštářku se po každém otisku razítka namočí textový štoček. To je velká výhoda, protože nemusíte razítko namáčet do podušku s barvou, jako je tomu třeba u dřevěných razítek. Samozřejmě jednou dojde barva v polštářku. Až barva dojde, objednejte si nový razítkovací polštářek E/60. Polštářky pro razítka Colop 60 se vyrábí v barvě: černá, červená, modrá, zelená.

Výroba razítek Colop 60 je rychlá a velmi kvalitní.


Razítko Colop Q 12

27. ledna 2014 v 13:40 | www.razitka-praha.eu |  Čtvercová razítka

Razítko Colop Q 12

Čtvercová razítka jsou razítka s otiskem ve tvaru čtverce, tedy otisk razítka má stejnou výšku jako šířku. Nejmenším čtvercový razítkem je razítko Colop Q 12. Jak napovídá samotný název, rozměr razítka Colop Q 12 je 12 x 12 mm. Do razítka Colop Q 12 je možné umístit nanejvýš 3 řádky krátkého textu. Avšak vzhledem ke své malé velikosti se razítko Colop printer Q 12 jen výjimečně používá jako textové razítko, naopak hojně se využívá pro nejrůznější symboly nebo smajlíky či jiné malé obrázky.

Na štoček do razítka Colop Q 12 Vám dáme text či obrázek, jaký si zadáte. Může se stát, že časem budete chtít text či obrázek na razítko Colop Q 12 změnit, není to problém, stačí objednat nový štoček do razítka Colop Q 12 a vyměníme ho za starý štoček. Štoček do razítka Colop Q 12 vyrábíme laserovým gravírováním.

Colop Q 12 je čtvercové samobarvící razítko. Razítka samobarvící mají tu výhodu, že nemusíte razítko namáčet do podušky s barvou, razítko již obsahuje razítkovací polštářek v strojku a štoček do razítka Colop Q 12 se po každém otisku namočí automaticky. Až jednou dojde barva v polštářku, stačí objednat nový razítkovací polštářek E/Q12. Razítkovací polštářky pro razítka Colop Q 12 se výrábí s černou, červenou, modrou nebo zelenou barvou.

Výroba razítek čtvercových rychle a kvalitně - levná razítka Colop.


Razítko Colop R 12

26. ledna 2014 v 18:43 | www.razitka-praha.eu |  Kulatá razítka

Razítko Colop R 12

Výroba razítek Colop R 12 včetně textového štočku a razítkovací polštářku.

Razítko Colop R 12 je nejmenší kulaté razítko. Již název razítka nám napoví, že razítko má otisku o průměru 12 mm. Vzhledem k tomu, že je razítko Colop R 12 tak malé, lze do něj vložit maximálně 2 řádky textu. Razítko Colop R 12 se však takřka vůbec nepoužívá jako razítko s textem. Nýbrž se hojně využívá pro nejrůznější symboly a malé obrázky, smajlíky apod. Razítka Colop R 12 se vyrábí v několika barvách. Můžete si objednat razítko černé, modré nebo červené.

Razítko Colop printer R 12 je samobarvící kulaté razítko. Samobarvící razítka mají uvnitř strojku zabudovaný razítkovací polštářek s barvou, do kterého se po každém otisku namáčí textový štoček. Polštářek do razítka Colop R 12 je k dostání s barvou černou, červenou, modrou a zelenou. Jestliže Vám dochází barva v polštářku, není nezbytné hned kupovat nové razítko, stačí objednat razítkovací polštářek E/R12. Za zmínku také strojí razítkovací polštářek E/R12 suchý - bez barvy, ten slouží k napuštění speciální barvou, ať už se jedná o UV barvu, rychleschnoucí barvu, nebo barvu na textil.

Na štoček do razítka Colop R 12 umístíme text či obrázek, který budete chtít. Pokud byste v budoucnu chtěli změnit text, případně obrázek, na razítku Colop R 12, stačí objednat nový štoček do razítka Colop R 12.

kvalitní razítka Praha 5, samobarvící razítka Praha 6

Razítko Colop 30

24. ledna 2014 v 17:35 | www.razitka-praha.eu |  Adresní razítka

Razítko Colop 30

Potřebujete kvalitní firemní razítko? Nejprodávanějším firemní razítkem je razítko Colop 30, protože má ideální velikost pro nejdůležitější údaje, jako jsou název firmy, adresa sídla, telefon a fax, IČO a DIČ, web stránky a e-mailová adresa. Razítko Colop 30 nabízí dostatečný prostor pro 5 řádek textu. Avšak 5 řádek je pouze maximální počet, razítko Colop 30 můžete využít pro 4 nebo 3 řádky většího textu nebo jako razítko s logem společnosti.

Samobarvicí razítko Colop 30

Razítka Colop 30 patří do kategorie samobarvících razítek, uvnitř razítka je umístěn razítkovací polštářek, do kterého se po každém otisku automaticky námočí textový štoček. Obrovskou výhodou je, že razítkovací polštářek značky Colop nevysychá. Samozřejmě ale jednou dojde barva, to však není problémem, stačí dokoupit samotný razítkovací polštářek E/30. Razítkovací polštářek do razítka Colop 30 se vyrábí v několika barevných provedeních, můžete mít černý polštářek, modrý polštářek, ale i zelený nebo červený polštářek do razítka Colop 30.

Štoček do razítka Colop 30

Rádi Vám vyrobíme štoček do razítka Colop 30. Jediné, co proto musíte udělat je poslat nám údaje, které chcete mít na otisku razítka. V případě, že na razítku chcete pouze text, data stačí poslat jednoduše e-mailem. V případě, že chcete na razítko Colop 30 umístit grafiku - například logo společnosti, je potřeba data poslat jako soubor .cdr, .jpg, .pdf či něco obdobného. Také si můžete objednat tvorbu loga.


Objednávka razítek Colop 30 je skutečně snadná. Můžete objednat razítka online v našem internetovém obchodě Razítka Praha nebo Výroba razítek Praha. Ale pokud Vás nebaví vyplňování objednávkového formuláře, není to vůbec problém, protože výroba razítek Colop 30 můžete být objednána také e-mailem na adrese objednavkyrazitka@seznam.cz nebo vyrobarazitkapraha@seznam.cz