Razítka Colop datumová

4. července 2013 v 16:30 | www.razitka-praha.eu |  Razítka Praha

Datumová razítka Colop

Nabízíme komplet datumové razítko. Výroba razítek včetně strojku razítka, štočku do razítka a barevného razítkovacího polštářku. V našem sortimentu jsou razítka pouze s datumem i razítka s datumem a textem. Můžete objednat také páskové datumové razítko.


Razítko Colop S 120 - nejmenší datumové razítko. Jedná se o razítko pouze s datumem.

Razítko Colop R 30-dater je kulaté datumové razítko vhodné 4 řádky textu, a to dvě řádky nad datum a dvě řádky pod datum. Datum má výšku 3 mm.

Razítko Colop R 40-dater je větší kulaté datumové razítko určené pro maximálně 7 řádek textu - tři řádky textu nad datumem a tři řádky pod datumem. Datum má výšku 4 mm. Razítka Colop R 40-dater také nabízí možnost dvoubarevného otisku - datum červenou barvnou a text modrý.
Razítko Colop 53-dater je obdélníkové datumové razítko s rozměrem otisku 30 mm x 45 mm. Výška datum je 3 mm. Razítko Colop 53-dater nabízí dostatek místa pro 4 řádky textu. Dvě řádky se umístí nad datum a dvě řádky pod datum. U razítka Colop 53-dater je možný dvoubarevný otisk - datum červené a text modrý.

Razítko Colop 54-dater je datumové razítko určené pro maximálně 6 řádek textu. Tři řádky nad datumem a tři pod datumem. Razítka Colop Printer 54-dater nabízí možnost dvoubarevného otisku - červené datum a modrý text.

Všechna datumová razítka najdete v našich e-shopech Výroba razítek Praha nebo Razítka Praha. Nabízíme široký výběr datumový razítek. U nás si vybere každý.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama