Razítka Colop kulatá

4. července 2013 v 16:30 | www.razitka-praha.com |  Razítka Praha

Kulatá razítka Colop

Nabízíme kompletní kulaté razítko = strojek (tělo razítka) + textový gumový štoček do razítka + barevný razítkovací polštářek.


Výroba razítek Praha nabízí tato kulatá razítka:

Razítko Colop R 12 - nejmenší kulaté razítko. Otisk razítka Colop R 12 má průměr 12 mm. Razítko Colop R 12 umožňuje vložení 2 řádek textu, ale většinou se tato razítka používají pro nejrůznější symboly, obrázky či malá loga.

Razítko Colop R 17 - malé razítko kulaté, které má průměr otisku 17 mm. Razítko Colop R 17 má prostor pro maximálně 3 řádky textu. Razítka Colop R 17 se často používají pro obrázky a symboly.

Razítko Colop R 24 je kulaté razítko s průměrem otisku 24 mm. Nejčastěji se razítko Colop R 24 používá pro menší loga a jednu řádku textu okolo loga.

Razítko Colop R 30 se používá často jako kulaté úřední razítko se státním znakem. Dále se Colop R 30 používají jako razítka revizních techniků, razítka ověřovací a znalecká. Průměr otisku je 30 mm, můžete do razítka umístit až 5 řádek textu. Razítka Colop R 30 se používají i jako firemní razítka s logem uprostřed a jednou řádkou textu kolem loga. Razítko Colop R 30 také nabízí možnost dvoubarevného otisku, kdy vnitřní kruh je červený a vnější kruh modrý. U nás můžete objednat online razítka Colop R 30.

Razítko Colop R 40 je větší kulaté razítko s otiskem o průměru 40 mm. Razítka Colop R 40 nabízí dostatečný prostor pro 7 řádek textu. Razítko Colop R 40 se používá jako úřední kulaté razítko se státním znakem nebo jako firemní razítko s logem firmy uprostřed a jednou nebo dvěmi řádkami textu okolo loga. Razítka Colop R 40 také nabízí dvoubarevný otisk, kdy vnitřní kruh má červnou barvu a vnější kruh modrou.

Na webových stránkách Výroba razítek Praha nebo razítka Praha naleznete kompletní nabídku kulatých razítek.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama