Razítka Colop čtvercová

4. července 2013 v 16:30 | www.razitka-praha.eu |  Razítka Praha

Čtvercová razítka Colop

Prodáváme kompletní čtvercová razítka, ale i samotné strojky, štočky do čtvercových razítek a razítkovací polštářky.


Výroba razítek Praha nabízí tato čtvercová razítka:

Razítko Colop Printer Q 12 - nejmenší čtvercové razítko s otiskem o rozměru 12 x 12 mm. Razítko Colop Q 12 se využívá hlavně na malé obrázky a symboly.

Razítko Colop Printer Q 17 - malé čtvercové razítko. Razítko Colop Q 17 má rozměr 17 x 17 mm, umožňuje umístění až 4 řádek textu. Razítko Colop Q 17 se využívá i na obrázky a malá firemní loga.

Razítko Colop Printer Q 20 je menší čtvercové razítko pro 5 řádek textu. Používá se jako razítko na geocaching, ale také jako obrázkové razítko nebo firemní razítko.

Razítko Colop Printer Q 24 je čtvercové razítko vhodné pro nejvýše 6 řádek textu. Razítko Colop Q 24 má otisku s rozměrem 24 x 24 mm.

Razítko Colop Printer Q 30 je větší čtvercové razítko s rozměrem otisku 30 x 30 mm. Razítko Colop Q 30 se používá jako firemní razítko s logem i bez loga. Do razítka Colop Q 30 lze umístit max 7 řádek textu.

Razítko Colop Printer Q 43 je velké čtvercové razítko s otiskem o rozměru 43 x 43 mm. Do razítka Colop Q 43 je možné vložit maximálně 10 řádek textu. Razítko Colop Q 43 se využívá hlavně jako razítko s logem společnosti.

Čtvercová razítka a mnoho dalších produktů nalezneta na našich web stránkách Razítka Praha a Výroba razítek Praha. Nabízíme široký výběr.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama