Červenec 2013

Razítka Colop čtvercová

4. července 2013 v 16:30 | www.razitka-praha.eu |  Razítka Praha

Čtvercová razítka Colop

Prodáváme kompletní čtvercová razítka, ale i samotné strojky, štočky do čtvercových razítek a razítkovací polštářky.


Výroba razítek Praha nabízí tato čtvercová razítka:

Razítko Colop Printer Q 12 - nejmenší čtvercové razítko s otiskem o rozměru 12 x 12 mm. Razítko Colop Q 12 se využívá hlavně na malé obrázky a symboly.

Razítko Colop Printer Q 17 - malé čtvercové razítko. Razítko Colop Q 17 má rozměr 17 x 17 mm, umožňuje umístění až 4 řádek textu. Razítko Colop Q 17 se využívá i na obrázky a malá firemní loga.

Razítko Colop Printer Q 20 je menší čtvercové razítko pro 5 řádek textu. Používá se jako razítko na geocaching, ale také jako obrázkové razítko nebo firemní razítko.

Razítko Colop Printer Q 24 je čtvercové razítko vhodné pro nejvýše 6 řádek textu. Razítko Colop Q 24 má otisku s rozměrem 24 x 24 mm.

Razítko Colop Printer Q 30 je větší čtvercové razítko s rozměrem otisku 30 x 30 mm. Razítko Colop Q 30 se používá jako firemní razítko s logem i bez loga. Do razítka Colop Q 30 lze umístit max 7 řádek textu.

Razítko Colop Printer Q 43 je velké čtvercové razítko s otiskem o rozměru 43 x 43 mm. Do razítka Colop Q 43 je možné vložit maximálně 10 řádek textu. Razítko Colop Q 43 se využívá hlavně jako razítko s logem společnosti.

Čtvercová razítka a mnoho dalších produktů nalezneta na našich web stránkách Razítka Praha a Výroba razítek Praha. Nabízíme široký výběr.


Razítka Colop kulatá

4. července 2013 v 16:30 | www.razitka-praha.com |  Razítka Praha

Kulatá razítka Colop

Nabízíme kompletní kulaté razítko = strojek (tělo razítka) + textový gumový štoček do razítka + barevný razítkovací polštářek.


Výroba razítek Praha nabízí tato kulatá razítka:

Razítko Colop R 12 - nejmenší kulaté razítko. Otisk razítka Colop R 12 má průměr 12 mm. Razítko Colop R 12 umožňuje vložení 2 řádek textu, ale většinou se tato razítka používají pro nejrůznější symboly, obrázky či malá loga.

Razítko Colop R 17 - malé razítko kulaté, které má průměr otisku 17 mm. Razítko Colop R 17 má prostor pro maximálně 3 řádky textu. Razítka Colop R 17 se často používají pro obrázky a symboly.

Razítko Colop R 24 je kulaté razítko s průměrem otisku 24 mm. Nejčastěji se razítko Colop R 24 používá pro menší loga a jednu řádku textu okolo loga.

Razítko Colop R 30 se používá často jako kulaté úřední razítko se státním znakem. Dále se Colop R 30 používají jako razítka revizních techniků, razítka ověřovací a znalecká. Průměr otisku je 30 mm, můžete do razítka umístit až 5 řádek textu. Razítka Colop R 30 se používají i jako firemní razítka s logem uprostřed a jednou řádkou textu kolem loga. Razítko Colop R 30 také nabízí možnost dvoubarevného otisku, kdy vnitřní kruh je červený a vnější kruh modrý. U nás můžete objednat online razítka Colop R 30.

Razítko Colop R 40 je větší kulaté razítko s otiskem o průměru 40 mm. Razítka Colop R 40 nabízí dostatečný prostor pro 7 řádek textu. Razítko Colop R 40 se používá jako úřední kulaté razítko se státním znakem nebo jako firemní razítko s logem firmy uprostřed a jednou nebo dvěmi řádkami textu okolo loga. Razítka Colop R 40 také nabízí dvoubarevný otisk, kdy vnitřní kruh má červnou barvu a vnější kruh modrou.

Na webových stránkách Výroba razítek Praha nebo razítka Praha naleznete kompletní nabídku kulatých razítek.


Razítka Colop oválná

4. července 2013 v 16:30 | www.razitka-praha.eu |  Razítka Praha

Tady je naše základní výroba oválných razítek Colop Printer.

Nabízíme kompletní oválná razítka (strojek, gumový textový štoček a barevný polštářek).

V našem internetovém obchodě můžete objednat následující oválná razítka:

Razítko Colop Ovál 44 - razítko s nezaměnitelným oválným otiskem rozměru 28 x 44 mm. Do razítka Colop ovál 44 je možné umístit až 5 řádek textu, také je vhodné jako firemní razítko s logem uprostřed.

Razítko Colop Ovál 55 - větší oválné razítko. Otisk razítka Colop Ovál 55 má rozměr 35 x 55 mm. Razítko Colop Ovál 55 nabízí dostatečný prostor pro 6 řádek textu. Colop Ovál 55 je kvalitní firemní razítko razítko, vhodné i pro umístění loga společnosti.

Razítko Colop Ovál 55-dater - oválné datumové razítko, otisk razítka má rozměr 35 x 55 mm. Razítko Colop ovál 55-dater je vhodné pro 4 řádky textu - dva řádky nad datumem a dva pod datumem.


Také prodáváme kvalitní čtvercová razítka, adresní razítka, dřevěná razítka, reliéfní razítko, datumové razítko i páskové datumové razítko a mnoho dalšího.

více na našem webu Výroba razítek nebo Razítka Praha


Razítka Colop datumová

4. července 2013 v 16:30 | www.razitka-praha.eu |  Razítka Praha

Datumová razítka Colop

Nabízíme komplet datumové razítko. Výroba razítek včetně strojku razítka, štočku do razítka a barevného razítkovacího polštářku. V našem sortimentu jsou razítka pouze s datumem i razítka s datumem a textem. Můžete objednat také páskové datumové razítko.


Razítko Colop S 120 - nejmenší datumové razítko. Jedná se o razítko pouze s datumem.

Razítko Colop R 30-dater je kulaté datumové razítko vhodné 4 řádky textu, a to dvě řádky nad datum a dvě řádky pod datum. Datum má výšku 3 mm.

Razítko Colop R 40-dater je větší kulaté datumové razítko určené pro maximálně 7 řádek textu - tři řádky textu nad datumem a tři řádky pod datumem. Datum má výšku 4 mm. Razítka Colop R 40-dater také nabízí možnost dvoubarevného otisku - datum červenou barvnou a text modrý.
Razítko Colop 53-dater je obdélníkové datumové razítko s rozměrem otisku 30 mm x 45 mm. Výška datum je 3 mm. Razítko Colop 53-dater nabízí dostatek místa pro 4 řádky textu. Dvě řádky se umístí nad datum a dvě řádky pod datum. U razítka Colop 53-dater je možný dvoubarevný otisk - datum červené a text modrý.

Razítko Colop 54-dater je datumové razítko určené pro maximálně 6 řádek textu. Tři řádky nad datumem a tři pod datumem. Razítka Colop Printer 54-dater nabízí možnost dvoubarevného otisku - červené datum a modrý text.

Všechna datumová razítka najdete v našich e-shopech Výroba razítek Praha nebo Razítka Praha. Nabízíme široký výběr datumový razítek. U nás si vybere každý.


Razítka Colop

4. července 2013 v 16:29 | www.razitka-praha.com |  Razítka Praha

Výroba adresních razítek Colop

Nabízíme kompletní razítka včetně gumového textového štočku a razítkovacího polštářku.


Razítko Colop 10 - malé razítko pro 3 řádky textu. Razítko Colop 10 má rozměr otisku 10 x 27 mm. Používá se také na jednoslovné nápisy typu DOBÍRKA, KOPIE apod.

Razítko Colop 20 - firemní razítko s rozměrem 14 x 38 mm. Do razítka Colop 20 lze vložit maximálně 4 řádky textu. Razítko Colop 20 se používá též na jednoslovné nápisy jako ZAPLACENO, DOPORUČENĚ aj.

Razítko Colop 30 je nejpoužívanější firemní razítko vhodné pro maximálně 5 řádek textu. Razítko Colop 30 má správnou velikost pro nejdůležitejší údaje - název firmy, adresa, IČ, DIČ, telefon a fax, e-mail a web.

Razítko Colop 40 je firemní razítko pro 6 řádek textu. Rozměr otisku je 23 x 59 mm. Razítko Colop 40 se využívá jako firemní razítko s logem i bez loga.

Razítko Colop 50 je razítko vhodné pro větší množství textu nebo loga. Rozměr otisku razítka Colop 50 je 30 x 69 mm a razítko nabízí dostatečný prostor pro 7 řádek textu.

Razítko Colop 60 má prostor 8 řádek textu. Rozměr razítka je 37 x 76 mm. Razítko Colop 60 se využívá pro větší loga nebo k výrazným nadpisům.

Razítko Colop 15 je vhodné razítko pro delší slova a věty. Rozměr razítka Colop 15 je 10 x 69 mm a lze do něj umístit maximálně 3 řádky textu.

Razítko Colop 25 má prostor pro 4 řádky textu. Rozměr razítka je 15 x 75 mm.

Razítko Colop 45 je razítko podlouhlého tvaru s rozměrem 25 x 82 mm. Do razítka Colop 45 možné umístit až 6 řádek textu.

Razítko Colop Printer 05 je novinkou na trhu razítek. Jedná se o malé razítko s rozměrem otisku maximálně 6 x 15 mm. Razítko Colop 05 je použitelné pro maximálně 2 řádky malého textu. Razítko Colop 05 je také vhodné na jmenovky.

V našich internetových obchodech Razítka Praha nebo Výroba razítek Praha naleznete kompletní nabídku našich produktů.